Pravda.com.ua (ukr)
-
18:18 Apr 13, 2024
Усі шість енергоблоків окупованої Запорізької атомної електростанції переведені у стан холодного зупину вперше з 2022 року. Джерело: МАГАТЕ з посиланням на гендиректора Рафаеля Гроссі Деталі: Зазначається, що всі шість енергоблоків перебувають у стані холодного зупину після того, як четвертий енергоблок було переведено в цей стан рано вранці у суботу.